Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Podwójne zwycięstwo w biegach przełajowych

Data publikacji:

26.04.2017 nasi uczniowie odnieśli podwójne zwycięstwo w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Wojewodzinie. Drużyna w składzie, dziewczęta: Karolina Stanisławska, Joanna Mikołajczyk, Diana Chodnicka, Paulina Kurzątkowska, Karolina Kraujutowicz, Adrianna Koniecko, Estera Krajewska, Wiktoria Kupiecka, Julia Pawluk, Justyna Raciborska, oraz chłopcy: Piotr Polakowski, Patryk Danowski, Jakub Kurzątki, Krystian Brzostowski, Krystian Marczykowski, Patryk Sulewski, Michał Grzymkowski, Artur Konopka, Kamil Cimochowski, Patryk Gardocki nie pozostawiła złudzeń konkurentom i zdobyła I miejsce.

Gratulujemy!!!

Opiekunowie: Ewa Hanc i Artur Ciepliński

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye