Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Udział w projekcie pt. “Niebanalnie o giełdzie”

Data publikacji:

W roku szkolnym nauczyciele przedmiotów ekonomicznych uczestniczyli w projekcie edukacyjnym pt. “Niebanalnie o giełdzie”. Celem projektu  było poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności nauczycieli, którzy prowadzą zajęcia zawierające treści ekonomiczne. Tematyka projektu w szczególności dotyczyła zasad funkcjonowania rynku kapitałowego, przedstawienia jego instrumentów oraz ryzyka związanego z inwestowaniem.

Dzięki udziałowi w projekcie, Szkole udało się pozyskać 10 egzemplarzy książki pt. “Przygoda przedsiębiorczego Dżeka”. Książka jest adaptacją powieści Janusza Kroczaka “Bankructwo małego Dżeka” oraz komiksy o tematyce ekonomicznej.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye