Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

PKM w Ośrodku Szkolenia Ratowników WOPR

Data publikacji:

14 czerwca Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie, które odbyły się w Ośrodku Szkolenia Ratowników WOPR “Tama” w Rajgrodzie. Młodzież miała okazję zapoznać się ze działaniami i sprzętem Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego “Biebrza”, działającej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie, reprezentowanej przez asp. Michała Sosnowskiego, mł. ogn. Michała Maciorowskiego oraz st. str. Paweł Szarneckiego. Kadeci zapoznali się także z pracą st. asp. Tomasza Pawlaczyka – Kierownika Posterunku Policji w Rajgrodzie, a także uczestniczyli w spotkaniu z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. dr Wojciechem Bajeński, dotyczącym przyszłości młodzieży w Policji.

Kadeci i Instruktarzy Policyjnej Klasy Mundurowej składają serdecznie podziękowanie Komendantowi Powiatowemu Policji insp. Adamowi Brodowskiemu, I Zastępcy Komendanta Powiatowej Policji mł. Insp. dr Wojciechowi Bajeńskiemu oraz mł. asp. Grzegorzowi Gardockiemu za przygotowanie interesujących zajęć.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye