Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

DZIEŃ DZIECKA W INTERNACIE

Data publikacji:

„Kiedy  śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak

Nie trzeba nikomu mówić, że Dzień Dziecka to najradośniejsze i najweselsze święto ze wszystkich świąt. Dzień ten należy do wszystkich dzieci, zarówno tych mniejszych, jak i tych większych, bo przecież każdy z nas tak naprawdę w głębi serca jest jeszcze dzieckiem.

W naszym internacie ZS w Niećkowie Dzień Dziecka obchodzony był nieco wcześniej bo 28 maja. Na wychowanków przed internatem czekało wiele atrakcji. Były gry, konkursy, zabawy zespołowe, w których młodzież jak zawsze dawałaz siebie wszystko. Aby młodzież mogła złapać oddech rozpalono ognisko, przy którym upieczono pyszne kiełbaski.

Na zakończenie wszyscy zatańczyli „belgijkę”.

To było radosny i zarazem wyczerpujący czas, który dostarczył nam wielu pozytywnych emocji.

Wszystkim wychowankom naszego internatu życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka  😊                                                                                     Przygotowała i opracowała Elżbieta Ptak

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye