Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dni Otwarte w Zespole Szkół w Niećkowie – wysoka frekwencja i mnóstwo atrakcji!

Data publikacji:

We wtorek 22 maja w naszej szkole, odbyły się dni otwarte, które przyciągnęły ponad 110 uczniów z klas ósmych okolicznych szkół podstawowych. Łącznie 11 szkół z najbliższej okolicy. Była to doskonała okazja, aby młodzież mogła poznać szkołę z każdej perspektywy.

Podczas dni otwartych uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi aspektami placówki. Mogli zobaczyć, jak wygląda kształcenie ogólne, oraz dowiedzieć się więcej o osiągnięciach i wynikach zarówno pod kątem kształcenia ogólnego jak również zawodowego, ponadto uczniowie mieli okazję poznać nasze obiekty sportowe oraz zaplecze internatu, a także zapoznać się z prezentacją nt. nauki języków obcych.

Jednym z najważniejszych punktów programu było zapoznanie się z kierunkami oferowanymi przez naszą szkołę. Uczniowie mogli dowiedzieć się więcej o techniku ekonomiście, techniku informatyku, techniku mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz techniku żywienia i usług gastronomicznych.

Nie zabrakło również informacji o dodatkowych zajęciach, które oferujemy. Uczestnicy mogli poznać działalność ludowego zespołu “Kłosek” oraz dowiedzieć się więcej o Policyjnej Klasie Mundurowej.

Na zakończenie, wszyscy uczestnicy mogli posilić się potrawami przygotowanymi przez uczniów technikum żywienia. Na stołach pojawiły się pączki, gofry, kiełbaski z ogniska, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Dodatkową atrakcją były rozgrywki paintballowe oraz możliwość skorzystania z gogli wirtualnej rzeczywistości (VR). Całe wydarzenie odbyło się przy dźwiękach muzyki przed zabytkowym dworkiem, co dodatkowo umiliło czas spędzony w naszej szkole.

Dni otwarte okazały się wielkim sukcesem, a zadowolenie uczestników, o którym świadczą ich wypowiedzi (które wkrótce pojawią się na naszym TikToku) świadczą o atrakcyjności naszej oferty edukacyjnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą także w przyszłości!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye