Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

FINAŁ KIERMASZU „DLA NATALII”

Data publikacji:

Każdy ma coś, co może dać innym – Barbara Bush 

W minioną środę zapach unosił się po wszystkich zakątkach Zespołu Szkół w Niećkowie. Powodem był kiermasz zorganizowany dla Natalii Grabowskiej, która potrzebuje wsparcia w swojej „podróży po samodzielność”.

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w pocie czoła przygotowywali smakołyki w postaci między innymi hamburgerów, zapiekanek czy kanapek.

Realizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych hojnych sponsorów. Pragniemy serdecznie podziękować:

  • Panu Michałowi Mieńkowskiemu – właścicielowi Piekarni w Grabowie za podarowanie niezbędnego pieczywa i miłe słowo,
  • Panu Andrzejowi Zyskowskiemu – z hurtowni motoryzacyjnej Gordon w Grajewie
  • Panu Kamilowi Fabryckiemu – właścicielowi sklepu motoryzacyjnego MOTO TEC w Szczuczynie

oraz Pani Bożenie Sokołowskiej, Pani Sylwii Kilewskiej, Pani Barbarze Sadowskiej, Pani Beacie Zielińskiej, Pani Karolinie Sadowskiej, Panu Oliverowi Jagusz, którzy wsparli zakup potrzebnych surowców.

Całkowity dochód uzyskany podczas kiermaszu zostanie przekazany na rehabilitację Natalii, która każdego dnia walczy z ogromną siłą i wytrwałością o powrót do samodzielności.

Serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie całej szkolnej społeczności oraz wszystkim uczestnikom kiermaszu, bo bez WAS cel nie zostałby osiągnięty.

DZIĘKUJEMY! Wolontariat Szkoły i Internatu

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye