Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

FINAŁ ZBIÓRKI SŁODKOŚCI DLA BIAŁOSTOCKIEJ ONKOLOGII

Data publikacji:

Miniony tydzień w naszej szkole upłynął pod hasłem: “ZOBACZYĆ UŚMIECH NA TWARZACH DZIECI Z BIAŁOSTOCKIEJ ONKOLOGII”. Cel bardzo szlachetny i jednocześnie spełniony dobry uczynek w czasie Wielkiego Postu.

Społeczność Zespołu Szkół w Niećkowie po raz pierwszy przyłączyła się do zbiórki słodkich przekąsek, którą prowadzi Stowarzyszenie Dzielnych i Walecznych, wspierając małych BOHATERÓW z Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej w UDSK w Białymstoku. Paczki bezpiecznie dotarły do Stowarzyszenia, które już pracuje nad pakowaniem i dostarczaniem słodkich prezentów w odpowiednie miejsca. Nam zostało tylko śledzić relacje Stowarzyszenia Dzielnych i Walecznych, aby zobaczyć uśmiechy na twarzach tych małych, ale jakże odważnych i silnych pacjentów.

Dziękujmy całej Społeczności Zespołu Szkół w Niećkowie za czynny udział i wsparcie akcji, która spotkała się z ogromnym odzewem.

Wolontariat Szkoły i Internatu.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye