Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

I miejsce w konkursie “Kreatywni i przedsiębiorczy”

Data publikacji:

W dniu 19 marca 2024 roku ekonomiści Naszej szkoły uczestniczyli w “III Dniu Przedsiębiorczości” organizowanym przez Akademię Łomżyńską. Wydarzenie obfitowało w wiele ciekawych wydarzeń. Dzień rozpoczął się od treningu kreatywności, podczas, którego młodzież musiała stworzyć jak najwyższą wieże z zaledwie kilku elementów. 

Kolejnym elementem był przegląd reklam, które pokazywały jak reklamy oddziałują na emocje odbiorcy. 

Ostatnim i zapewne najprzyjemniejszym elementem dla Naszych uczniów było rozstrzygniecie konkursu pt. “Kreatywni i przedsiębiorczy” w których Nasi uczniowie przygotowali dwie gry planszowe. Jedna z nich pt. “Bank w płomieniach” uplasowała się na 11 miejscu, a “Start a Business zajęła I miejsce w konkursie:)

Konkurs polegał na stworzeniu autorskiej gry planszowej o tematyce ekonomicznej, nagraniu filmiku reklamującego grę oraz na prezentacji gry w auli Akademii Łomżyńskiej podczas “III Dni Przedsiębiorczości”. 

W konkursie wzięło udział 15 drużyn z województwa podlaskiego, a wydarzenie zgromadziło prawie 400 osób.

Dziękujemy Akademii Łomżyńskiej za zaproszenie na wydarzenie.

Dodatkowo Akademii Łomżyńskiej jak i Sponsorom dziękujemy za tak atrakcyjne nagrody 🙂 Z niecierpliwością czekamy na kolejny “Dzień Przedsiębiorczości”.

Uczestnicy: II TE

Opiekunowie: Anna Mazurkiewicz, Marlena Chylińska – Zalewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye