Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wyjazd Chóru Powiatowego na Musical

Data publikacji:

Dzieci i młodzież należąca do Chóru Powiatowego  Niećkowie, działającego pod skrzydłami Fundacji Most the Most, w ostatnią niedzielę czyli 4 lutego 2024 r. uczestniczyli we wspaniałym wydarzeniu muzycznym. Wydarzeniem tym był wspaniały musical pt.” Złote głosy musicalu” zorganizowanym przez Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.  

Nasi Chórzyści wysłuchali i obejrzeli najpiękniejsze i najbardziej uwielbiane musicalowe utwory,  zaśpiewane przez najlepsze głosy  polskiej sceny muzycznej. Wspaniała orkiestra oraz wybitni tancerze sprawili, że było to niezwykłe, pełne emocji i wzruszeń doświadczenie. 

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye