Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Uczniowie Zespołu Szkól w Niećkowie, uczestniczą w programie “Wektory życia”

Data publikacji:

W dniach 11 i 12 grudnia 2023, zostały przeprowadzone warsztaty, w których uczestniczyli uczniowie klas drugich, wychowankowie Internatu prowadzonego przez ZS w Niećkowie. Tematem warsztatów, było: Każdy krok ma znaczenie. Wychowankowie indywidualnie, w parach i w grupach opracowali, przeszli i zmodyfikowali własną ‘mapę’ życia. Każdy uczestnik, otrzymał indywidualną, zasiloną okeykową walutą życiową kartę kredytową.

Na koniec warsztatów, uczniowie podsumowali swoje własne, indywidualne wydatki życiowe. Hm… oprócz okeykowych milionerów, mamy również okeykowych bankrutów.

Warsztaty, będą kontynuowane w roku 2024.

Opiekun: Artur Laskowski

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye