Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Piernikowe warsztaty z “Żabkami”

Data publikacji:

19 grudnia 2023 był dniem magicznym za sprawą pięknych chwil spędzonych w obecności fantastycznych, małych “Elfów” z Przedszkola Samorządowego w Szczuczynie. Wielką przyjemność sprawiła nam możliwość przeprowadzenia warsztatów z pieczenia i ozdabiania pierników z tak mądrymi i sprytnymi przedszkolakami. Jedno jest pewne! Są to najlepsi cukiernicy w okolicy! Piękne, kolorowe dekoracje, słodkie lukry i aromat pierniczków roznoszący się po całym holu przedszkola sprawiły, że wszyscy poczuli w końcu magię nadchodzących świąt. Pierniczki wyglądały cudownie, a ich smak zostanie zapamiętany na długo.

Na zakończenie „Żabki” zaśpiewały nam piękną pastorałkę…i wtedy nadszedł czas uścisków i pożegnania. Ogromne podziękowania należą się Pani Annie Szymanowskiej, wychowawczyni małych cukierników, za zaproszenie i umożliwienie nam spędzenia pięknych i niezapomnianych chwil w tak cudownym towarzystwie.

Uczennice klasy III TŻ i UG z opiekunem.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye