Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie opłatkowe wychowanków Internatu ZS w Niećkowie

Data publikacji:

21 grudnia 2023, wychowankowie Internatu ZS w Niećkowie wraz z dyrekcja szkoły, kierownictwem i kadrą wychowawczą, wspólnie spotkali się przy wigilijnym stole, aby cieszyć się chwilami magicznego Bożonarodzeniowego nastroju miłości i radości.

Dzieląc się opłatkiem życzymy sobie nawzajem i sympatykom ZS w Niećkowie, zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego, odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.

Wszelkiej pomyślności w Nowym 2024 Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzą,

Wychowankowie Internatu przy ZS w Niećkowie.

Opiekunowie: Monika Wiśniewska, Artur Laskowski

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye