Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

SŁODKI KIERMASZ Z OKAZJI DNIA CHŁOPAKA

Data publikacji:

Każda okazja jest dobra do świętowania, a jeśli jeszcze można przy tym pomóc? W dniu dzisiejszym, w naszej szkole, odbył się KIERMASZ SŁODKICH WYPIEKÓW z okazji DNIA CHŁOPAKA, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Piękne, kolorowe ciasta, babeczki oraz gorąca czekolada, zapełniały brzuchy naszych szkolnych łasuchów. Kiermaszowi przypisany był cel pomocy szpitalowi w Równym, w objętej wojną Ukrainie.

Jasna sprawa, jak zawsze z pomocą wrażliwych na ludzką krzywdę uczniów oraz nauczycieli Zespołu Szkół w Niećkowie, udało się ten cel osiągnąć. Wszystkim zaangażowanym w akcję “pomagaczom”, którzy zajęli się nie tylko wypiekiem pysznych słodkości, ale również organizacją całego wydarzenia oraz licznym odbiorcom, składamy serdeczne podziękowania. Dobro wróci do Was ze zdwojoną silą!

WOLONTARIUSZE SZKOŁY I INTERNATU

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye