Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Inauguracja roku szkolnego 2023/24

Data publikacji:

W dniu 04.09.2023 odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego. Dzień rozpoczęcia roku szkolnego to moment, w którym przywitaliśmy zarówno tych, którzy już znają naszą placówkę, jak i tych, którzy stają przed jej drzwiami po raz pierwszy.

W tym roku w naszej szkole utworzyły się trzy nowe oddziały klasowe w czterech zawodach Technik Informatyk, Technik Ekonomista, Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

Pani Dyrektor podczas uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przedstawiła nam plany rozwoju i funkcjonowania placówki na ten rok szkolny. Jednym z głównych projektów jest remont dworku, który jest ważnym elementem naszego dziedzictwa kulturowego. Mamy nadzieję, że odnowienie tej przestrzeni pozwoli nam organizować jeszcze więcej niż dotychczas inspirujących wydarzeń oraz podniesie jakość kształcenia.

Kolejną ważną inwestycją jest zakup nowego samochodu do nauki jazdy, co zdecydowanie ułatwi naszym uczniom zdobycie praktycznych umiejętności związanych z prowadzeniem pojazdów.

Podczas ceremonii, uczniowie pierwszych klas złożyli uroczyste ślubowanie w obecności naszego sztandaru szkoły. To wzruszający moment, w którym obiecują oddanie się nauce i rozwojowi, kierując się naszymi szkolnymi wartościami.

Jesteśmy pełni nadziei i optymizmu na ten nowy rok szkolny. Razem jako społeczność edukacyjna, mamy przed sobą wiele wyzwań do podjęcia i celów do osiągnięcia. Czekamy z niecierpliwością na kolejne dni nauki i wspólnego rozwoju.

Do zobaczenia na szkolnych korytarzach!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye