Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Data publikacji:

Dnia 14 kwietnia odbyło się  uroczyste zakończenie eliminacji okręgowych XLVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Uczestnicy startowali  w ośmiu blokach tematycznych: produkcji roślinnej, produkcji zwierzęcej, ogrodnictwie, mechanizacji rolnictwa, leśnictwie, architekturze krajobrazu, weterynarii oraz agrobiznesie. 

Konkurs składał się z pisemnej części teoretycznej oraz z części praktycznej.  Bardzo miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły Bartłomiej Chmielewski i Miłosz Zyskowski stanęli na podium w bloku agrobiznes zajmując 1 i 3 miejsce.

Serdecznie  gratulujemy!

Opiekun: Wojciech Czerkas

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye