Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Kolejna próba chóru z Adamem Sztabą

Data publikacji:

Wczoraj, w pierwszy dzień wiosny, poza promykami słońca, zawitał do nas pan Adam Sztaba. Była to kolejna z prób Chóru działającego przy Zespole Szkół w Niećkowie, powstałego dzięki inicjatywie Fundacji Most the Most oraz współpracy Powiatu Grajewskiego.

Jak zawsze był to nie tylko mile spędzony, lecz też bardzo owocny czas. Pan Adam przećwiczył z uczestnikami chóru kilka z utworów, które zaprezentowane będą podczas Grand Finale – koncertu wszystkich Chórów (4 w Polsce). Zwrócił uwagę na newralgiczne momenty w utworach, które wymagają skupienia i umiejętności wyciszenia się na inne głosy. Dzieciaki, jak zawsze na początku, trochę nieśmiałe z każdą minutą otwierały się i śpiewały coraz lepiej. Próba pokazała, że jeszcze dużo trzeba się nauczyć, ale również uświadomiła, że uczestnicy są w stanie opanować nuty.

Poniżej kilka fotek oraz krótkie filmiki z odbytej próby.

Dziękujemy panu Adamowi za przyjazd i z niecierpliwością czekamy następnej wspólnej próby.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye