Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

II Dni Przedsiębiorczości w ANSŁ w Łomży

Data publikacji:

Uczniowie klasy III oraz IV w zawodzie technik ekonomista w dniu 15 marca 2023 roku mieli przyjemność poczuć się jak studenci i uczestniczyli w “II Dniach Przedsiębiorczości” organizowanych przez Akademię Nauk Stosowanych w Łomży. Podczas wydarzenia uczniowie wzięli udział w wykładach pt. “Jak działa reklama”, “Jak osiągnąć sukces w biznesie” oraz “Samoocena w kształtowaniu przyszłości zawodowej”.

Dodatkowo zapoznali się z ofertą kształcenia i funkcjonowaniem uczelni. Było to ciekawe wydarzenie, które pozytywnie wpłynie na planowanie przyszłej kariery zawodowej. 

Opiekun: Anna Mazurkiewicz 

Wydarzenie na stronie ANSŁ z galerią zdjęć: https://www.facebook.com/answlomzy/

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye