Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Mówimy nie energetykom!

Data publikacji:

W dniu 10 marca gościliśmy w naszej szkole panią Annę Wójcicką oraz panią Katarzynę Łapińską z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grajewie. Panie wygłosiły bardzo interesujący wykład na temat skutków spożywania nadmiernych ilości napojów energetycznych. Uczniowie dowiedzieli się jaki jest skład tego typu napojów oraz jaki wpływ wywierają na zdrowie szczególnie młodych ludzi.

Drugi etap wykładu skupiony był na etykietach produktów spożywczych. Panie udzieliły młodzieży wskazówek, na co szczególnie należy zwracać uwagę przy wyborze produktów spożywczych i na jakie hasła reklamowe umieszczane na opakowaniach produktów “przymykać oko”.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i za zaprezentowanie mnóstwa ważnych i ciekawych informacji.

Organizator: Beata Zielińska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye