Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

I miejsce w konkursie PIP uczennicy Łucji Ostaszewskiej

Data publikacji:

W dniu 3 marca 2023 roku w Białymstoku odbył się etap regionalny konkursu pt. “Poznaj swoje prawa w pracy” organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki. W konkursie wzięło udział 27 zgłoszonych finalistów etapu szkolnego.

Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Górska oraz Łucja Ostaszewska, uczennice klasy czwartej w zawodzie technik ekonomista. Miło jest Nam poinformować, że to właśnie ŁUCJA OSTARSZEWSKA zajęła PIERWSZE miejsce w konkursie. Łucja będzie z pozostała dwójką laureatów reprezentowała województwo podlaskie w eliminacjach krajowych.

Uczennicom dziękujemy za udział w konkursie oraz składamy gratulacje, a za Łucję trzymamy kciuki w dalszych eliminacjach.

Opiekunowie: Marlena Chylińska-Zalewska, Anna Mazurkiewicz

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye