Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

“Podstawy zdrowego odżywiania” – spotkanie z dietetykiem

Data publikacji:

6 marca gościliśmy w internacie specjalistę w dziedzinie żywienia, panią Natalię Rydzewską. Celem spotkania było zwrócenie uwagi na prawidłowe odżywianie, zdrowy styl życia oraz dietę dostosowaną dla młodzieży w wieku szkolnym. Jak mówiła prowadząca, tylko wypracowane, zdrowe nawyki żywieniowe pozwolą cieszyć się dobrą formą oraz zgrabną sylwetką. Zwróciła także uwagę na łączenie elementów zdrowego odżywiania z uprawianiem sportu.
Pani dietetyk przygotowała interesującą pogadankę połączoną z prezentacją multimedialną i przeprowadziła dyskusję na temat zasad prawidłowego odżywiania. Omówiła też główne błędy w naszej diecie, które prowadzą nie tylko do nadwagi i otyłości, ale również do wielu chorób.
Składamy serdeczne podziękowania pani dietetyk za wiele cennych wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania.
Organizator: Anna Żurawska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye