Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Webinar pt. “Pieniądz gorszy wypiera z rynku pieniądz lepszy” – co Kopernik powiedziałby o kopaniu kryptowalut i współczesnej inflacji?

Data publikacji:

Uczniowie klasy I w zawodzie technik ekonomista w dniu 1 marca 2023 roku podczas zajęć praktycznych wzięli udział w webinarze  pt. “Pieniądz gorszy wypiera z rynku pieniądz lepszy” – co Kopernik powiedziałby o kopaniu kryptowalut i współczesnej inflacji? Podczas webinaru poruszane były tematy współczesnych problemów z inflacją,  kryptowalut oraz trwałości fundamentalnych zasad ekonomii. Webinar został przeprowadzony przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości.

Opiekun: Anna Mazurkiewicz

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye