Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Warsztaty muzyczne z Adamem Sztabą w Niećkowie

Data publikacji:

Zespół Szkół w Niećkowie po raz drugi gościł znaną postać – Adama Sztabę. Ceniony kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent odwiedził kolejny raz naszą placówkę. Adam Sztaba 13 lutego spotkał się z dziećmi i młodzieżą, którzy biorą udział w warsztatach prowadzonych dzięki programowi Most The Music, realizowanemu w Niećkowie wspólnie z Fundacją Most the Most.

Uczniowie, tworzący Chór Powiatowy, mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnie prowadzonych zajęciach. Głównym celem warsztatów były ćwiczenia, nad specjalnie dobranym przez Pana Adama repertuarem, na wielki koncert finałowy, który odbędzie się pod koniec czerwca 2023 roku. W koncercie tym uczestniczyć będą jeszcze trzy inne chóry z Polski, biorące udział w programie Most the Most.

Udział w tych warsztatach był ogromną przyjemnością i zaszczytem zarówno dla uczestników chóru jak i prowadzących Pań Ewy Hanc, Zofii Gede i akompaniatora Pana Pawła Podeszwika.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye