Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Ruszyła kolejna edycja konkursu “Nasz Zabytek”

Data publikacji:

Spróbujmy jeszcze raz!

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Nasz Zabytek” Fundacji Most the Most w województwie podlaskim. W pilotażu konkursu zwyciężył Dwór w Niećkowie. Dzięki pozyskanemu grantowi w wysokości 1 mln zł ukończyliśmy I etap przebudowy pięknego zabytku. Wciąż pozostały do wyremontowania dół i elewacja Dworu oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku.

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu razem wygraliśmy poprzednią edycję w województwie podlaskim.

Czemu by nie spróbować jeszcze raz?

Dofinansowanie pomogłoby w realizacji pozostałych prac i przywróceniu blasku całemu zabytkowi. Bez Was i Waszych zgłoszeń sami nie damy rady. Dlatego prosimy o pomoc i zachęcamy do ponownego zgłaszania Dworu w Niećkowie w tegorocznej edycji konkursu „Nasz Zabytek”.

Zabytek można zgłaszać do 5 marca 2023 r. na stronie Fundacji Most the Most pod linkiem: http://mostthemost.pl/nasz-zabytek-podlaskie/ , bądź telefonicznie pod numerem +48 22 47 55 111 lub +48 517 884 088.

Liczymy na Wasze zgłoszenia!

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie Fundacji Most the Most pod linkiem: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye