Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Klasa 2TI ukończyła kurs w ramach Akademii Sieci Komputerowych CISCO

Data publikacji:

Szesnaścioro uczniów naszej szkoły, wzorem lat ubiegłych ukończyło kurs “Wprowadzenie do Internetu Wszechrzeczy” przeprowadzony w ramach istniejącej na szkole Akademii Sieci Komputerowych Cisco. Firma Cisco jest amerykańskim, mającym siedzibę w San Jose – Kalifornia, największym w branży sieci komputerowych przedsiębiorstwem na świecie.

Uczestnicy szkolenia za ukończenie kursu i zdanie egzaminu otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy i umiejętności.

Kurs obejmował zagadnienia z zakresu wypływu, korzyści i wyzwań Internetu Wszechrzeczy (IoE) oraz Interakcji pomiędzy ludźmi, procesami, danymi i rzeczami, które tworzą Internet Wszechrzeczy. Dodatkowo uczniowie poznali sposoby na podłączenie do sieci urządzeń zarówno korzystających, jak i tych, które nie wykorzystują protokołu IP w celu komunikowania się w IoE. Ostatnim zagadnieniem omawianym w kursie było opracowywanie prototypów oraz modelowanie w IoE.

Instruktor Akademii Sieci Komputerowych Cisco: Adrian Cimochowski.

Serdecznie gratulujemy.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye