Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zajęcia z panią psycholog

Data publikacji:

W dniu 3.01.2023 roku odbyło się spotkanie z panią psycholog Pauliną Grabińska. Tematem spotkania była,,Autoagresja”.
Temat spotkania dotyczył trudnego zjawiska społeczno-psychologicznego.Pani psycholog rozmawiała z uczniami o okaleczeniach ,zastanawiała się, dlaczego są one obecne wokół nas,dlaczego wiele osób sięga po taki sposób, radzenia sobie z emocjami.PodawaŁa przykłady, jakie impulsy je wywołują, w jakich sytuacjach znajdują się, które się okaleczają. Pani psycholog poleciła, że najlepszą strategią zapobiegania autoagresji jest rozmowa z psychologiem,pedagogiem,rodzicami.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye