Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych

Data publikacji:

Kiermasz ozdób Bożonarodzeniowych odbył się 22 grudnia 2022 roku. Przy pokoju nauczycielskim powstało stanowisko, na którym można było kupić wiele ozdób świątecznych, pierniczki, sianko pod obrus oraz wiele ozdób choinkowych. Pieniądze, które udało się zebrać trafiły na konto Wiktorka Wiśniewskiego, który od pierwszych dni życia, walczy o powrót do pełni zdrowia. Pomimo kilku przeciwności losu, odwołania zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniu 20-21 grudnia, Kiermasz cieszył się wielkim zainteresowaniem, co przyniosło skutek w postaci pięknej kwoty .
UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ : 771 zł !!
Wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Kiermaszu bardzo dziękujemy!
Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia Wiktora i zakupu ozdób .
Do zobaczenia za rok !
Młodzież klas I z internatu wraz z wychowawcą Olgą Zambrowską

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye