Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Zbiórka zabawek i książek dla dzieci

Data publikacji:

Wolontariat Szkoły i Internatu Zespołu Szkół w Niećkowie w dniach 28.11-06.12 zorganizował zbiórkę zabawek dla dzieci z Oddziału Dziecięcego Szpitala Ogólnego im. Witolda Ginela w Grajewie. Na rzecz zbiórki przekazać można było zabawki, książki, kolorowanki i pluszaki.

W Mikołajki przedstawiciele Wolontariatu Szkoły i Internatu wraz z opiekunem zawieźli świąteczne prezenty do Grajewa. Uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców utwierdziły nas w przekonaniu jak ważną inicjatywą była przeprowadzona w szkole akcja.

Dziękujemy bardzo pracownikom Oddziały Dziecięcego za możliwość przybliżenia klimatu świąt w trudnych dla dzieci oraz rodziców okolicznościach.

Autor: Agnieszka Gardocka

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye