Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pomoc humanitarna dla szpitala w Równym na Ukrainie

Data publikacji:

Pierwszy etap naszej zbiórki żywności dla Szpitala Nr 2 w Równym w Ukrainie zorganizowany przez Wolontariat Szkolny został zakończony i zebrane dary zostały przekazane przedstawicielom szpitala w poniedziałek 5 grudnia.

Ofiarność darczyńców przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Udało nam się zebrać ponad 1200 kg żywności oraz prawie 700 szt. różnych środków czystości i chemii gospodarczej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim instytucjom, firmom, organizacjom oraz ludziom dobrej woli, którzy postanowili wesprzeć naszą akcję. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizujemy w szkole spotkanie, podczas którego zaprezentujemy wszystkich darczyńców i wyrazimy naszą wdzięczność wobec Waszej ofiarności.

Osobne podziękowania należą się też młodzieży działającej w Szkolnym Wolontariacie, ich opiekunom, Nauczycielom naszej szkoły oraz Wychowawcom Internatu z Panią Kierownik na czele. Bez Waszej pracy całe przedsięwzięcie nie miałoby szans na realizację.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye