Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – 21 – 29 listopada 2022r.

Data publikacji:

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości do naszej szkoły zostali zaproszeni pracownicy wiodących instytucji publicznych. Wykłady i prezentacje przedstawili pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie panie Elżbieta Dulkowska – Milcarz  oraz  Iwona Zaborowska. Spotkanie dotyczyło form aktywizacji osób bezrobotnych i  możliwości pozyskiwania funduszy na działalność gospodarczą. Ciekawym akcentem spotkania było zaprezentowanie katalogu dobrych praktyk biznesowych.Kolejnym gościem w tygodniu przedsiębiorczości była pani Katarzyna Lutostańska  Inspektor Państwowej Inspekcji Pracy –  Okręgowego  Inspektoratu Pracy w Białymstoku, która przybliżyła tematykę prawa pracy.  Zajęcia wzbudziły zainteresowanie uczniów i poszerzyły ich wiedzę.

Anna Mazurkiewicz, Marlena Chylińska – Zalewska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye