Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wycieczka edukacyjna klas II i III TŻ i UG

Data publikacji:

W dniu 21.11.2022 r. uczniowie klas II i III TŻ i UG odwiedzili zakład przetwórstwa warzyw PPHU ROGOWSKI w Łomży, który zaopatruje mnóstwo polskich firm w półprodukty warzywne.

Uczniowie zapoznali się z procesami produkcyjnymi past i marynat warzywnych oraz mogli ich osobiście posmakować. Szczególną uwagę uczestnicy wycieczki zwrócili na wymagania sanitarne panujące na terenie zakładu oraz jego wyposażenie i układ funkcjonalny.

Następnym etapem wycieczki było kino Helios, gdzie uczniowie chętnie obejrzeli film o ks. Janie Kaczkowskim. Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że wycieczka była bardzo udana, a zakład PPHU ROGOWSKI uznali za przyjazny uczniom.

Autor: Beata Zielińska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye