Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Awanse w Policyjnej Klasie Mundurowej

Data publikacji:

10 listopada odbyło się uroczyste wręczenie aktów mianowania na wyższy stopień w korpusie kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej. Decyzją Komendanta PKM nadinstruktora Dariusza Koniecko:

– stopień nadkadeta uzyskało trzech starszych kadetów sztabowych oraz trzech kadetów sztabowych,

– stopień starszego kadeta sztabowego uzyskało czterech młodszych kadetów sztabowych,

– stopień kadeta sztabowego uzyskał jeden młodszy kadet sztabowy oraz dwóch starszych kadetów,

– stopień młodszego kadeta sztabowego uzyskało czterech starszych kadetów oraz dwóch kadetów,

– stopień starszego kadeta uzyskało dziesięciu kadetów.

Swoją obecnością uroczystość uświetnili: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Kierownik Posterunku Policji w Szczuczynie asp. szt. Andrzej Bargłowski reprezentujący Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Adama Brodowskiego, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie mł. bryg. Andrzej Beczko, Żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej st. szer. Leszek Maciejewski oraz rodzice kadetów.

Reprezentanci PKM: nadkadet Miłosz Zyskowski, nadkadet Paulina Danowska, nadkadet Mateusz Raciborski oraz młodszy kadet sztabowy Marcin Zaborowski – zwycięzcy zawodów mundurowych „Pętla Taktyczna” otrzymali z rąk Starosty Grajewskiego podziękowania i listy gratulacyjne.

Gratulujemy!

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye