Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wybory MRI w Internacie

Data publikacji:

25 października odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Internatu na rok szkolny 2022/2023. Spośród listy kandydatów wychowankowie mogli oddać jeden głos na przewodniczącego i jeden głos na członka MRI. Komisja w składzie: Wiktoria Górska, Wiktoria Klimaszewska, Grzegorz Kolenda czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Przewodniczącym został Sebastian Laskowski, zastępcą Dariusz Łapiński. Członkami MRI zostali: Marta Danilewska, Marcin Kozicki, Maciej Truszkowski. Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Opiekun MRI: Zuzanna Borawska

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye