Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 16-17 września

Data publikacji:

Pierwsze skoszarowanie w roku szkolnym 2022/2023 kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej za nami. Uczniowie zapoznali się z zasadami zachowania nad zbiornikami wodnymi oraz udzielania pomocy przedmedycznej osobom tonącym. Następnie doskonalili umiejętności pokonywania toru sprawnościowego oraz trenowali siłę metodą obwodową podczas zajęć ogólnorozwojowych. Sobotnia część skoszarowania upłynęła pod znakiem terenowych ćwiczeń taktycznych pod kierunkiem żołnierza wojsk obrony terytorialnej starszego szeregowego Leszka Maciejewskiego.

Instruktorzy PKM: nadinstruktor Dariusz Koniecko, starszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan, starszy instruktor Arkadiusz Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye