Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Dni otwarte szkoły

Data publikacji:

Środa 15 czerwca 2022 r. była w Zespole Szkół w Niećkowie DNIEM OTWARTYM. Program DNIA OTWARTEGO był bardzo interesujący i obfitował w różne atrakcje. Ósmoklasiści uczestniczyli w krótkich lekcjach, przygotowanych przez kadrę nauczycielską naszej szkoły. Ponadto, z myślą o gościach, zorganizowano pokaz jazdy konnej. Każdy kto miał nieodparte pragnienie, mógł skorzystać z konnej przejażdżki. Mechanizatorzy rolnictwa zorganizowali pokaz obsługi sprzętu rolniczego, którym dysponuje szkoła.

Kulminacyjnym momentem DNIA OTWARTEGO była integracja naszych gości przed dworkiem przy akompaniamencie muzyki i poczęstunku.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye