Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

„Sprawni Jak Żołnierze 2022”

Data publikacji:

14 czerwca w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbyła się Wojewódzka Licealiada Sportowo-Obronna “Sprawni Jak Żołnierze 2022”. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej w składzie: dziewczęta – kadet sztabowy Paulina Danowska, starszy kadet Weronika Rózio, starszy kadet Olga Sobolewska, chłopcy: kadet Marcin Zaborowski, kadet Mikołaj Zyskowski, starszy kadet sztabowy Miłosz Zyskowski.

Panie uplasowały się na piątym, a panowie na czwartym miejscu – tracąc do podium 1 punkt (!).

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku!

Opiekunowie: nadinstruktor Dariusz Koniecko, instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye