Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Akcja pełna miska dla schroniska

Data publikacji:

W ramach wolontariatu od 8 lat w Zespole Szkół w Niećkowie organizowana jest zbiórka karmy dla bezdomnych psów. W tym roku postanowiliśmy wspomóc fundację “MagdaLena” w Grajewie, którą kieruję Pani Katarzyna Blusiewicz. Na rzecz jednostki przekazaliśmy ok. 100 kg karmy mokrej i suchej. Do akcji zawsze włączają się uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły. Nasi uczniowie mieli okazję przyjrzeć się z bliska nie tylko bezdomnym zwierzętom, ale także pracy, którą należy wykonać opiekując się nimi. Młodzież, chcąc okazać wsparcie podopiecznym, postanowiła również wyprowadzić pieski na spacer. Akcja była prowadzona pod opieką Pani Ludmiły Orłowskiej i Pani Anny Zyskowskiej.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye