Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 1-2 kwietnia

Data publikacji:

W piątkowe popołudnie kadeci młodszego rocznika uczestniczyli w zajęciach z edukacji policyjnej oraz w zajęciach dotyczących odpowiedzialności nieletnich. Następnie kadeci starszego i młodszego rocznika doskonalili umiejętności pokonywania toru sprawnościowego oraz zmierzyli się z elementami europejskiego testu sprawności fizycznej EUROFIT.

W sobotę kadeci uczestniczyli w zajęciach dotyczących terenoznawstwa, które przeprowadziła firma G Face Tactics. Program obejmował teorię dotyczącą topografii wojskowej, pracę z wojskową mapą UTM, pracę z urządzeniami nawigacyjnymi, orientację w terenie bez mapy oraz marsz na orientację z wykorzystaniem map i busoli. Instruktorzy PKM: nadinstruktor Dariusz Koniecko, młodszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan, instruktor Arkadiusz Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye