Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Sukces naszych uczniów w konkursie “Los Żołnierzy Wyklętych”

Data publikacji:

W dniu 28 marca 2022 r. w budynku starostwa w Grajewie wręczono nagrody za konkurs ”Los Żołnierzy Wyklętych”, który odbył się 15 marca 2022 r. w ZS nr 2 w Grajewie. Uczestniczyło w nim 14 uczniów szkół ponadpodstawowych naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Rafał Koniecko, Bartłomiej Chmielewski, Matusz Gutowski oraz Sebastian Rydzewski. Ostatecznie na II miejscu znalazł się Sebastian Rydzewski, zaś III miejsce ex aequo z inną uczestniczką uzyskał Bartłomiej Chmielewski. Jednak ze względu na dłuższy czas odpowiedzi Bartek musiał ostatecznie zadowolić się IV miejscem.

Gratuluję sukcesu

Opiekun: Dariusz Doliwa

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye