Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 4-6 marca

Data publikacji:

Pierwszy tydzień marca zakończył się trzydniowym skoszarowaniem Policyjnej Klasy Mundurowej. W piątek kadeci wzięli udział w zajęciach integracyjnych w HOP Park Trampolin Ełk oraz doskonalili umiejętności przygotowania i dbania o elementy umundurowania.

Sobota upłynęła na realizacji zajęć na Strzelnicy Forty w Piątnicy pod okiem starszego szeregowego Leszka Maciejewskiego z Wojsk Obrony Terytorialnej, zajęciach patrolowych w Łomży oraz doskonaleniu wiadomości i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonych przez druha Michała Kaliszewskiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie. Skoszarowanie przeprowadzili: nadinstruktor Dariusz Koniecko, młodszy instruktor sztabowy Elwira Kołaczyńska-Bogdan oraz instruktor Arkadiusz Bogdan.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye