Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Pomoc Ukrainie

Data publikacji:

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” – Jan Paweł II

W ubiegłym tygodniu nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki na rzecz poszkodowanych w konflikcie zbrojnym na Ukrainie. W piątek wszystkie paczki zostały przekazane do punktu ich dalszego transportu. Pragniemy podziękować mieszkańcom Niećkowa oraz pobliskich miejscowości za wsparcie, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość. Dziękujemy uczniom, rodzicom oraz pracownikom Zespołu Szkół w Niećkowie za wszystko, co zostało przekazane na rzecz potrzebujących ofiar wojny w Ukrainie.
Wiemy, że możemy liczyć na Państwa dobroć i zapewniamy, że nieustannie jesteśmy wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia dla ludzi potrzebujących nas – nie tylko tu i teraz, ale też w przyszłości.
Wolontariat Szkoły i Internatu

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye