Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Spotkanie dotyczące projektu z “Nowa ranga kształcenia zawodowego w powiecie grajewskim”

Data publikacji:

W dniu dzisiejszym 07.09.2021 r. w szkole gościliśmy Panią Marlenę Mazik – przedstawiciela firmy SYNTEA S.A z którą Powiat Grajewski realizuje projekt „Nowa ranga kształcenia zawodowego w powiecie grajewskim” oraz Pana Radosława Panasa – Prezesa Zarządu Fundacji VCC, która prowadzi działania badawczo-rozwojowe w zakresie kształcenia zawodowego oraz transferu wiedzy i innowacji z wykorzystaniem zasobów kapitału intelektualnego.

Pani Marlena przekazała uczniom informacje ogólne dotyczące realizowanego projektu natomiast Pan Radosław omówił zasady certyfikacji Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, przedstawił przebieg szkoleń programowania i obsługiwania procesu druku 3D oraz pokazał praktyczne zastosowanie drukarki 3D.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół w Niećkowie kształcący się w zawodzie Technik Informatyk.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye