Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wyjazd PKM do miejscowości Bogusze

Data publikacji:

Policyjna Klasa Mundurowa pod opieką Komendanta – nadinstruktora Dariusza Koniecko, młodszego instruktora sztabowego Elwiry Kołaczyńskiej – Bogdan i starszego instruktora Wojciecha Czerkasa uczestniczyła w integracyjno-edukacyjnym wyjeździe do miejscowości Bogusze. Była to okazja do podsumowania funkcjonowania cyklu kształcenia 2019-2021.
Podczas wyjazdu kadeci zobaczyli pochodzący z 1545 r. słup graniczny. Powody do radości dała nam również piękna pogoda i świetna atmosfera. Na zakończenie wyjazdu zostało zorganizowane ognisko, przy którym Kadeci mogli upiec kiełbaski.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye