Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Policyjna Klasa Mundurowa – “Cyberświadomi Cyberbezpieczni”

Data publikacji:

Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej naszej Szkoły zostali laureatami konkursu zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie w ramach wojewódzkich programów profilaktycznych “Cyberświadomi, Cyberbezpieczni” oraz „Bezpieczny senior”. Kadeci przygotowali krótki spot filmowy, który uświadamia zagrożenie bezpieczeństwa osób starszych oraz sposoby działania sprawców oszustw „na policjanta”.

Głównym celem przygotowanego przez uczniów Policyjnej Klasy Mundurowej klipu medialnego jest spowodowanej właściwej reakcji potencjalnych ofiar przestępstwa w przypadku zaistnienia zdarzeń związanych z cyberprzemocą, a także łamaniem prawa za pomocą mediów elektronicznych.

Praca została zrealizowana pod kierunkiem instruktora Elwiry Kołaczyńskiej-Bogdan, młodszego instruktora Arkadiusza Bogdan oraz nauczyciela przedmiotów informatycznych Adriana Cimochowskiego.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye