Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Adwentowa zbiórka żywności

Data publikacji:

W tym roku po raz kolejny w naszej szkole przeprowadziliśmy adwentową zbiórkę żywności pod hasłem – „Razem na święta“.

Akcja została przeprowadzona w dniach od 30 listopada do 18 grudnia 2020 roku. Zebrane produkty zostały przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczuczynie, skąd trafią do najbardziej potrzebujących osób mieszkających w naszej gminie.

Chcielibyśmy serdeczne podziękować niezawodnym uczniom, nauczycielom i obsłudze za to, że nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy i przyłączyli się do naszej akcji, mimo panującej pandemii.

Życzymy Wszystkim wiele satysfakcji z podejmowanych działań na rzecz innych oraz zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wolontariat Zespołu Szkół w Niećkowie

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye