Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wybory Młodzieżowej Rady Internatu

Data publikacji:

Zgodnie z tradycją lat ubiegłych, również i w tym roku młodzież internacka w dniu 8 października dokonała wyboru Młodzieżowej Rady Internatu na rok szkolny 2020/2021 pod kierunkiem p. Moniki Wiśniewskiej i Zuzanny Borawskiej. Każdy mieszkaniec internatu mógł oddać swój głos na jednego z kandydatów. Komisja wyborcza w składzie Dominika Faltyn, Dominik Komosa i Grzegorz Kolenda czuwała nad przebiegiem wyborów, a następnie przeliczyła głosy. Przewodniczącym MRI został Dariusz Łapiński, który współpracować będzie z Mikołajem Orzechowskim, Aleksandrą Zalewską, Wiktorią Górską oraz Dawidem Wierzbickim. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów oraz satysfakcji z pracy na rzecz całej społeczności internackiej.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye