Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Skoszarowanie PKM 25-26 września

Data publikacji:

25-26 września odbyło się skoszarowanie Policyjnej Klasy Mundurowej.
W piątkowe popołudnie Kadeci ćwiczyli musztrę zespołową przeprowadzoną przez starszego szeregowego Leszka Maciejewskiego – Żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej.
Sobotnia zaprawa poranna została przeprowadzona w Kompleksie Leśnym “Lisiaki”, zaś przedpołudniem Kadeci uczestniczyli w zajęciach teoretycznych z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, Panią Grażyna Rodzeń oraz zajęciach Krav magi przygotowanych i przeprowadzonych przez Pana Dariusza Kulesza Instruktora z Podlaskiego Centrum United Krav Maga.
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej instruktor Elwira Kołaczyńska – Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye