Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Konkurs Poezji i Piosenki Patriotycznej

Data publikacji:

Nasi uczniowie uczestniczyli w XIII edycji Konkursu Poezji i Piosenki Patriotycznej w Łomży pt. Polska to My, który odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.
W kategorii piosenki patriotycznej wystąpili: Wiktoria Klimaszewska – kl. I TEg i Mateusz Ladziński – kl. I TEg , którzy wcześniej uczestniczyli również w Konkursie Piosenki Patriotycznej w Grajewie. W kategorii poezji patriotycznej, w Łomży, szkołę reprezentowali: Karolina Kraujutowicz – IV TŻ i UG i Bartłomiej Chmielewski – kl. I TE, oboje uzyskali wyróżnienie. Gratulujemy osiągnięć, zaangażowania i determinacji.
Opiekunowie: Wiesława Szczesik, Zofia Gede, Karol Krępczyński

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye