Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Andrzejki w Internacie

Data publikacji:

27 listopada 2019 roku w Internacie Zespołu Szkół w Niećkowie odbył się ,,Wieczór Andrzejkowy,,. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem pana Karola Krępczyńskiego, którzy przygotowali różnorodne wróżby. Uczniowie mogli wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości i wiele innych ciekawych wróżb. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye