Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Ślubowanie kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej

Data publikacji:

8 listopada po raz drugi w historii Zespołu Szkół w Niećkowie odbyło się uroczyste ślubowanie kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej, cykl kształcenia 2019-2021. Rotę ślubowania: „Stać na straży honoru, dbać o godność i dobre imię Szkoły, strzec honoru kadeta oraz przestrzegać zasad etyki służb mundurowych…”, w obecności licznie przybyłych rodziców, kadry instruktorskiej, nauczycieli, społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości wypowiedziało 45 młodszych kadetów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Komendant Powiatowy Policji w Grajewie podinspektor Marek Palecki, reprezentowany przez I Zastępcę nadkomisarza Adama Brodowskiego, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej starszy brygadier Andrzej Jabłoński, Starosta Powiatu Grajewskiego Pan Waldemar Ramfeld, Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Pan Tomasz Cebeliński, Burmistrz Szczuczyna Pan Artur Kuczyński, Dyrektor Biblioteki Centrum Kultury w Szczuczynie Pan Janusz Siemion oraz Żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej starszy szeregowy Leszek Maciejewski.
Po uroczystości kadeci wraz z rodzicami spotkali się z kadrą instruktorską przy kawie i ciastku na stołówce internackiej.
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej Zespołu Szkół w Niećkowie instruktor Elwira Kołaczyńska-Bogdan

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye