Herb Polski

Zespół Szkół w Niećkowie

Wojewódzki Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej

Data publikacji:

Tradycyjnie już, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej, który od 27 lat odbywa się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Suwałkach.
W dniu 07 listopada 2019 roku ponad stu uczestników ze szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego zagościło w murach tejże szkoły, by zaprezentować swoją patriotyczną postawę , a jednocześnie talent w trzech kategoriach konkursowych: pieśni, poezji i twórczości własnej.
I tym razem, w licznej grupie uczestników, doceniono umiejętności naszej młodzieży.
IV miejsce w kategorii recytacji przyznano Karolinie Kraujutowicz -ucz. kl. IV TŻ , V miejsce – Bartłomiejowi Chmielewskiemu – ucz.kl.ITE (p) .Natomiast w kategorii piosenki V miejsce zajął Mateusz Ladziński – kl.I TE (g), a miejsce VII – Wiktoria Klimaszewska, również z I TE (g)
Przed tymi uczniami ,niebawem, jeszcze dwa konkursy o charakterze patriotycznym – w Grajewie i w Łomży. Życzymy powodzenia !
Opiekunowie : Wiesława Szczesik, Karol Krępczyński, Zofia Gede

Ciemny kontrastpanorama_fish_eye
Podkreślanie linkówpanorama_fish_eye
Podświetlanie nagłówkówpanorama_fish_eye
Skala szarościpanorama_fish_eye